الو وردپرس

رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

راز اول: سرعت، سرعت، سرعت

برای اینکه شما وب سایت موفق و کارآمدی داشته باشید، اولین و مهم‌ترین شرط، بالا بودن سرعت باز شدن یا لود صفحات وب سایت شما است. این فاکتور سئو در حال حاضر، یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که گوگل، رتبه وب سایت‌ها و صفحات وب را با آن تعیین می‌کند. هرچه سرعت وب سایت شما به خصوص به طور همیشگی بالا باشد، گوگل نیز رتبه بهتری را برای شما در نظر خواهد گرفت.

در اینجا می‌خواهیم تاثیر سرعت بر روی فروش سایت‌تان را توضیح بدهیم. حتما فکر می‌کنید که سرعت، چگونه به موفقیت و افزایش سایت ما کمک می‌کند؟ بگذارید با هم نگاهی به تاثیرگذاری یک تاثیر 1 ثانیه‌ای در بارگزاری کامل سایت شما داشته باشیم:

  • 7 درصد فروش کمتر 11 درصد بازدید کمتر
  • 16 درصد کاهش رضایت مشتریان و بازدیدکنندگان سایت
  • کاهش دادن رتبه سئو توسط گوگل
  • کاهش ترافیک سایت
  • کاهش تبدیل سایت رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

فرض کنید درآمد سایت شما، ماهی 5 میلیون تومان و سالی 60 میلیون تومان است. با در نظر گرفتن یک ثانیه تاخیر و 7 درصد فروش کمتر » 4.200.000 تومان ضرر می‌کنید. با توجه به این مثال، باید برایتان کاملا روشن شده باشد که بالا بردن سرعت سایت باید به عنوان یکی از مهم ترین اولویت‌های شما منظور گردد. بنابراین، تا جای امکان از روش‌های بالا بردن سرعت سایت، استفاده کنید. 

راز دوم: ماندگاری کاربران در سایت

آیا شما به مکان‌هایی که می‌روید علاقه دارید؟ اگر علاقه زیادی داشته باشید چطور؟ طبیعتا سایت هم همینطور است. افرادی که موضوع مورد علاقه خود را پیدا می‌کنند، دوست دارند زمان زیادی را در آنجا بمانند و موضوعات مشابه دیگر را ببینند، بخوانند و یاد بگیرند. شما باید با استفاده از همه روش‌ها و ابزارهای ممکن، افراد علاقه‌مند به موضوع سایت و کسب و کار خود را بیشتر در وب سایت خودتان نگه دارید. رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

این موضوع اخیرا یک علامت یا سیگنال مهم برای گوگل محسوب می‌شود. گوگل می‌گوید هر چه افراد، بیشتر در یک وب سایت بمانند، به این معنا می‌باشد که به آن سایت علاقه بیشتری دارند و برای اینکه دوست دارد کاربران را همیشه راضی نگه دارد، به کاربران دیگری که همان موضوع را جستجو کرده‌اند، وب سایت شما را پیشنهاد خواهد کرد.

راز سوم: بازگشت مخاطبان قبلی

اگر شما وارد یک وب سایت شوید و مطالب آن برایتان جذاب باشد، چکار می‌کنید؟ بله! آن را در مرورگر خود ذخیره می‌کنید تا برای بازدید دوباره، به آن سایت دسترسی داشته باشید و راحت از مطالب جدید آن آگاهی پیدا کنید. وقتی کاربران قبلی سایت برای چندمین بار به وب سایت مورد علاقه‌شان رجوع می‌کنند، گوگل با استفاده از ثبت آی پی کاربران و آنالیز رفتار آنها، متوجه می‌شود که زمان ماندن کاربران در وب سایت برای یکبار، اتفاقی نبوده و تعداد کاربران بازگشتی زیاد را یک امتیاز ویژه در نظر خواهد گرفت. رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

راز چهارم: سیگنال شبکه‌های اجتماعی

امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای همه کسب و کارها و سایت‌ها، از درجه بالایی برخوردار است. هر چقدر شما در شبکه‌های اجتماعی مخاطب بیشتری جذب کنید و آنها را به سمت وب سایت خودتان هدایت کنید و همینطور کاربران را از سایت خود به شبکه‌های اجتماعی خود هدایت کنید، علاوه بر کسب ترافیک بیشتر، از نظر سئو رتبه بهتری کسب خواهید کرد.

بسیاری از افراد فقط به تنهایی با استفاده از یک شبکه اجتماعی، برای خود کسب درآمد می کنند؛ هرچند اسم این روش، کسب و کار اینترنتی نیست اما اسم آن می‌تواند کسب درآمد از اینترنت باشد. بنابراین تا جای ممکن، روی کسب مخاطب بیشتر از شبکه‌های اجتماعی بیشتر کار کنید. این کار باید به صورت همیشگی و سیستماتیک انجام شود، نه به صورت هر چند وقت یکبار! رازهای موفقیت سئو سایت در سال 2020

راز پنجم: سئو داخلی

بهینه سازی داخی وب سایت‌ها، اصلی‌ترین قسمت پروژه سایت شما می‌باشد و یک کار تخصصی و حرفه‌ای است. بسیاری از افراد با دانستن چند مورد از مواردی که افزونه یوآست سئو به آنها در زمان نوشتن یک مطلب یادآوری می‌کند، بسنده می‌کنند و فکر می‌کنند با این کار، اکنون یک سئوکار حرفه‌ای هستند. در آینده با یک مقاله جامع در رابطه با سئو داخلی و همچنین سئوی خارجی، با شما همراه خواهیم بود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *