سئو و بهینه سازی
چرا سایت را باید سئو کنیم؟

روزانه میلیاردها جستجو در گوگل انجام می‌شود. وقتی کسی عبارتی را جستجو می‌کند، دقیقا دنبال یک موضوع یا محصول است. پس وقتی آن کاربر روی نتیجه جستجو کلیک می‌کند، یعنی دقیقا یک کاربر هدف وارد آن سایت شده است و این موضوع به شدت به آن سایت کمک می‌کند تا میزان بازدید و فروش سایت را بالا ببرد.

هدف سئو جذب مخاطب است. هدف تبلیغات نیز جذب مخاطب است، اما هزینه‌های تبلیغات در اینترنت به شدت بالاست و به دلیل اینکه تبلیغات باید بطور مداوم اجرا شوند، بنابراین شمال هزینه‌های سنگینی می‌شوند. اما با انجام نکات سئو، می‌توانید با هزینه کمتری، دقیقا مخاطب هدف خود را به سایت خود هدایت کنید و این جذب مخاطب نیز همیشگی خواهد بود.

اِلمان‌های سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی
سئو چقدر طول می‌کشد؟

سئو یک راه حل دائمی جذب مخاطب و مشتری برای سایت است، اما هزینه این جذب مخاطب دائمی، صبر است. درست است که با تبلیغات می‌توانید خیلی سریع افراد بسیاری را به سایت خود هدایت کنید، اما جذب این افراد تا زمانی است که شما برای تبلیغات نیز پول خرج کنید، ولی هزینه جذب مخاطب همیشگی برای سایت از طریق سئو، چند ماه (حداقل سه ماه) صبر است.

الو وردپرس با طراحی یک استراتژی منظم و مطلوب سایت شما، این نوید را به شما می‌دهد که تنها با اعتماد کردن به ما، وب سایت شما در حداقل زمان ممکن به مسیر صحیح و بهینه هدایت خواهد شد و با بالا رفتن حجم ترافیک سایت‌، کاربران شما به مشتریان سایت‌تان تبدیل خواهند شد و در صفحه اول گوگل، خوش خواهید درخشید.

می‌خواهم سایتم بهینه‌سازی شود